TABULKA VÝKONŮ

Pravidla tvoříme průběžně v hospodě, kde se setkáváme.

  1. Členem této skupiny může být de facto každý, kdo dokáže kousek popoběhnout a není mu líto obětovat za každý kilometr 1 korunu (věk od první lokomoce (minimálně 1 m) do posledního dechu).
  2. Běháme každý den a to od 0:01 do 23:59 hod.
  3. Každý běhá tolik, kolik snese a zvládne,  je jedno kolik kilometrů, v kolik hodin, zda sám či ve skupině a také nevadí, pokud běhá třeba při fotbalu nebo basketu.
  4. Scházíme se, pokud to čas dovolí, každý čtvrtek v hospodě Na Hrázi kolem 18. hodiny, kde popíjíme, klábosíme a dobře se máme.
  5. Svůj výkon si běžec zapisuje do TABULKY VÝKONŮ, kde mu automaticky vyskočí suma, kterou by měl podpořit vybraný charitativní projekt.
  6. Pro přístup do tabulky je třeba zaslat žádost  na halpen12@gmail.com a mít účet na google.cz (kdo účet nemá nebo si ho nechce pořizovat, posílá své hodnoty výkonů na výše uvedený mail, kde budou do tabulky přepsány).
  7. Projekt, na který se přispívá, vybírá ICOS Český Krumlov, o. p. s. Částka bude slavnostně vyhlášena a předána na Krumlovské jedenáctce.
  8. Částku lze i přepsat na libovolně vysokou (vyšší než tabulka vygeneruje a to přímo v buňce).
  9. Zatím se peníze nikam neposílají, přispívající budou o způsobu složení svého obnosu informováni.
  10. Převlékání a sprchy jsou k dispozici, pokud je neobsazený Penzion Na Hrázi. Vysprchovat se je možné za 20,-Kč. V létě lze zdarma využít sprchy u Hornobránského rybníka.